ÜRETİMİNİZİ
EN AZ KESİNTİLERLE SÜRDÜRÜN!

EGEM ELEKTRONİK & ELEKTRİK’e Hoşgeldiniz…


Egem Elektronik Elektrik San. ve Tic. Ltd. Şti. olarak firmamız, 1994 yılından beri Ege Bölgesi’nde sanayi ve endüstriyel hizmet alanlarında kullanılan sistemlerin elektronik devrelerinin / kartlarının testleri, arıza bulma ve onarımları ile sistem bakımları, sistem entegrasyonu, sistem arızalarının giderilmesi ve modifikasyonları konularında başarı ile hizmet vermektedir.

ÜRÜNLERİMİZ /
Sew-Eurodrive Ürünleri

Sew-Eurodrive Ürünleri' ne ait Ürün Grupları aşağıdadır. Detaylar için grup isimlerine tıklayınız.


Standart Relüktörlü Motorlar
Aksesuarlar / Opsiyonlar
Paralel milli, konik dişli veya sonsuz dişli redüktörler için opsiyonel donanım. TorqLOC® delik mil bağlantı sistemi ile müşteri mili ve redüktördeki delik mil kaygan bağlantı ile birbirlerine bağlanır.
Daha Fazla Bilgi
Redüktörlü Tork Motoru
SEW tork motorları sincap kafes rotorlu AC motorladır. Durma durumunda nominal tork (sıkma momenti) ile çalışmak üzere tasarlanmışlardır. Sonsuz bir yay yoluna sahip yaylara benzerler.
Daha Fazla Bilgi
HW/HK/HS Serisi Üstten Askili Tasiyici Sistemler icin Redüktörler
Askı konveyör sistemleri için entegre edilmiş kaplinli özel redüktörlü motorlar gerekmektedir. Bu sebepten SEW-EURODRIVE tarafından askı konveyör sistemleri için bir dizi tahrik ünitesi sunulmaktadır. Askı konveyör sistemleri için redüktörler iki gruba ayrılır.
Daha Fazla Bilgi
VARIBLOC® ve VARIMOT® Degisken Hizli Redüktörlü Motor
Değişken hızlı VARIBLOC® ve VARIMOT® kombinasyonu sayesinde SEW-EURODRIVE modüler sistemi içerisinde bulunan tüm tipler için düşük çıkış hızlarında ve yüksek çıkış torklarında hız değiştirilebilen tahrik üniteleri elde edilebilmektedir.
Daha Fazla Bilgi
W Serisi SPIROPLAN® redüktörlü motorlar
W serisi SPIROPLAN® redüktörlü motorlar dayanıklı, dik açılı SPIROPLAN® dişli redüktörlü motorlardır. Sonsuz dişli redüktörlerden farkları, çelik-çelik diş malzemesi kombinasyonu, özel diş kavraşma ilişkileri ve alüminyum muhafaza olarak sıralanabilir. Bu sayede SPIROPLAN® redüktörlü motorlar aşınmazlar,
Daha Fazla Bilgi
S Serisi Helisel Sonsuz dişli redüktörler / Sonsuz dişli redüktörlü motorlar
S Serisi SEW-EURODRIVE sonsuz dişli redüktörleri helisel dişli-sonsuz dişli kombinasyonundan oluştuklarından verimleri sadece sonsuz dişli redüktörlere göre daha yüksektir. Bu tahrik üniteleri üstün tasarruf özellikleri sayesinde her uygulama alanında kullanılabilir.
Daha Fazla Bilgi
K Serisi Helisel Konik dişli redüktörler / Konik dişli redüktörlü motorlar
K serisi (üç kademeli) SEW-EURODRIVE ürünü konik dişli redüktörler her iki tork yönünde ve her giriş hızında yüzde 96'nın üzerinde yüksek bir verim sunmaktadır. Bu durum uzun bir süre için geçerlidir – dişli sürekli dayanıklı olarak tasarlanmış olup aşınmasız ve güçlü bir torka sahip tahrik ünitesi sunar. Bu olağanüstü yüksek verim değeri konik dişli redüktörlü motorlarımızı enerji tasarruflu dik açılı redüktörler haline getirmektedir.
Daha Fazla Bilgi
F Serisi Paralel milli redüktörler / Paralel milli redüktörlü motorlar
F serisi (iki ve üç kademeli) Yer darlığında özellikle çok ince bir yapıda olan paralel milli redüktörlü motorlar ideal bir çözüm sunmaktadır. Çok çeşitli montaj konumları ve uygulama tipleri sayesinde en kötü koşullarda dahi geniş bir kullanım alanı mevcuttur. SEW-EURODRIVE paralel milli redüktörlü motorlar için tipik kullanım alanları konveyör tekniği ve işlem mühendisliği uygulamalarıdır.
Daha Fazla Bilgi
R Serisi Helis dişli redüktörler / Helis dişli redüktörlü motorlar
SEW-EURODRIVE helisel dişli redüktörlü motorları altı adet tek kademeli ve on dört adet iki ve üç kademeli boyutta sunulmaktadır. Bu sayede güç ve yer gereksinimi arasında ideal bir ilişki sağlanır.
Daha Fazla Bilgi


* Standart Relüktörlü Motorlar
* Motorlar
* MOVITRAC Frekans Çeviriciler
* Patlama Korumali (Ex-Proof) Redüktörler
* Patlama Korumali Sürücüler
* Uygulamalar
* Servo Redüktörler/Redüktörlü Servo Motorlar
* Servo Invertör
* Sürücüler MOVIMOT® / MOVI-SWITCH
* Fieldbus Interface / Field Distribütör MOVIMOT
* MOVIFIT® Yenilikci Dagitik Otomasyon icin Tahrik Kontrolü
* MOVIPRO® Tahrik Kontrol
* MOVITRANS® Temassiz Enerji Transferi
* ECOFAST® Sorunsuz Tahsik Sistemleri
* Servo Motorlar
* Endüstriyel Redüktörler
* Projelendirme / Kurulum Yazilimi
* Kontrol Teknolojisi
* Operatör Terminali / Görüntüleme
* Endüstriyel Haberlesme / Arayüzler

Tüm Hakkı Saklıdır © 2009 - EGEM Elektronik & Elektrik Tasarım & Uygulama: Aynur Uğurlu