ÜRETİMİNİZİ
EN AZ KESİNTİLERLE SÜRDÜRÜN!

EGEM ELEKTRONİK & ELEKTRİK’e Hoşgeldiniz…


Egem Elektronik Elektrik San. ve Tic. Ltd. Şti. olarak firmamız, 1994 yılından beri Ege Bölgesi’nde sanayi ve endüstriyel hizmet alanlarında kullanılan sistemlerin elektronik devrelerinin / kartlarının testleri, arıza bulma ve onarımları ile sistem bakımları, sistem entegrasyonu, sistem arızalarının giderilmesi ve modifikasyonları konularında başarı ile hizmet vermektedir.

ÜRÜNLERİMİZ /
ELO TOUCH Ürünleri

ELO TOUCH Ürünleri' ne ait Ürün Grupları aşağıdadır. Detaylar için grup isimlerine tıklayınız.


ELO Dokunmatik Bilgisayarlar
ELO 15A1 15" Dokunmatik Bilgisayar
ELO 15A1 15" Dokunmatik Bilgisayar güvenilir, kolay kurulan ve yüksek performans sağlayan bir tümleşik POS terminali çözümüdür.
Daha Fazla Bilgi
ELO 15A2 15" Dokunmatik Bilgisayar
ELO 15A2 15" Dokunmatik Bilgisayar çift ekran desteği ve endüstri lideri AccuTouch 5 Wire Resistive, IntelliTouch Surface Acoustic Wave, CarrollTouch Infrared veya yenilikçi Acoustic Pulse Recognition dokunmatik teknoloji seçenekleri benzersiz bir çözüm oluşturmaktadır.
Daha Fazla Bilgi
ELO 15D1 15" Dokunmatik Bilgisayar
Elo 15D1 Dokunmatik Bilgisayar POS, Perakende ve Ağırlama uygulamaları için estetik, fonksiyonel ve esnek bir çözüm oluşturmayı hedefleyen yeni bir tasarımdır.
Daha Fazla Bilgi
ELO 17A2 17" Dokunmatik Bilgisayarlar
Gelişmiş ve çok yönlü, daha büyük ekran, iyileştirilmiş servis imkanı, hepsi kompakt bir tasarımın içerisinde: 17A2 17” LCD Dokunmatik Bilgisayar her türlü ortama uyabilecek ultra kompakt bir çözüm sağlıyor.
Daha Fazla Bilgi


* ELO Dokunmatik LCD Monitörler
* ELO Dokunmatik Bilgisayarlar
* ELO Dokunmatik Ekran Kitleri

Tüm Hakkı Saklıdır © 2009 - EGEM Elektronik & Elektrik Tasarım & Uygulama: Aynur Uğurlu